Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

RF Frax Plus

RF Frax Plus – nowoczesna radiofrekwencja frakcyjna do odmładzania skóry, redukcji blizn i rozstępów

Technologia ten posiada wiele zastosowań. Najczęstszymi zabiegami, jakie wykonuje się z jego użyciem jest odmładzanie, usuwanie rozstępów i blizn zanikowych. Urządzenie do RF mikroigłowej zakończone jest głowicą z 25 i 49 mikroigłami. Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa, czyli siła połączonych synergii.

Synergia jest kluczem do sukcesu wielu terapii, bo połączenie zabiegów daje wielokrotnie lepszy efekt niż wykonywanie ich osobno. Tak jest też w tym wypadku. Radio frekwencja mikroigłowa to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów – radio frekwencji (RF) i mikronakłuwania.   

Jak działa radio frekwencja (RF) i mikronakłuwanie?

Radio frekwencja RF to fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych (RF), które powodują mocne ogrzanie skóry właściwej. W ten sposób wywołują szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Tak więc poprzez podgrzanie można sztucznie wywołać proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskać efekt jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry. Kluczowe jest to, aby z temperaturą 45-60 stopni dotrzeć na odpowiednią głębokość. Niższa temperatura nie uruchomi właściwych procesów regeneracji, a zbyt wysoka powoduje zwęglanie tkanek.

Efekty RF mikroigłowej można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

Efekt RF mikroigłowej jest w pełni widoczny około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zalecamy wykonanie 2-3 zabiegów w miesięcznych odstępach.

Działanie i efekty frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej RF Pinxel:

  • – zmniejszenie blizn pooperacyjnych i potrądzikowych, rozstępów, cellulitu
  • – silne wygładzenie zmarszczek
  • – spłycenie głębokich zmarszczek i bruzd
  • – redukcja przebarwień
  • – napięcie – lifting
  • – przywrócenie naturalnego, zdrowego kolorytu
  • – wzmocnienie odporności tkanki łącznej
  • – poprawa owalu twarzy