Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Nasz salon

Specjaliści w naszym salonie

W sercu Saskiej Kępy odnajdziecie Państwo miejsce, w którym poczujecie się bezpiecznie i komfortowo. Gabinet prowadzony jest z pasją i zaangażowaniem. Obecna rzeczywistość powoduje wiele niepewności co do jakości usług i prowadzonego reżimu sanitarnego.

Akademia A&E zapewnia obsługę na najwyższym poziomie merytorycznym i sanitarnym. Profesjonalizm i rzetelna wiedza z zakresu kosmetologii i medycyny pozwalana na zaoferowanie szerokiego pakietu usług.

Bezpieczeństwo i zadowolenie Klienta to nasze motto.

mgr Katarzyna Perzyna

Wykwalifikowany i doświadczony kosmetolog- podolog z pasji. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu podologii leczniczej i pielęgnacyjnej. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała pod okiem najlepszych specjalistów w kraju- dzięki temu, jej terapie są najskuteczniejsze. Katarzyna charakteryzuje się profesjonalizmem i ogromną empatią, która pozwala na tworzenie bardzo przyjemnej i bezpiecznej atmosfery dla klientów.

Wiktoria Dąbkowska

Kosmetolog specjalizujący się w zabiegach pielęgnacyjno-leczniczych z zakresu kosmetologii i podologii. Holistyczne podejście do każdej osoby gwarantuje indywidualność w dobieraniu terapii zabiegowych. Jako przyszły psycholog kliniczny łączy ze sobą obie dziedziny dla najlepszej opieki nad klientem zarówno przed, w trakcie, jak i po wykonaniu usługi.

mgr Elżbieta Szczepańska

Zabiegowiec, trener, szkoleniowiec, wieloletni wykładowca w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Promotor wielu prac dyplomowych, współautor podręcznika „Kosmetologia”, prelegent wielu kongresów branżowych. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Szkoleniowiec z zakresu stosowania stymulatorów tkankowych, mezoterapii, osocza bogatopłytkowego.

Joanna Bieniek

mgr kosmetologii z wieloletnim stażem zawodowym, wykładowca na Uczelni Medycznej w Warszawie, autor publikacji w prasie kosmetologicznej,wielokrotny prelegent na kongresach branży beauty. Pasjonuje się kosmetologią, szczególnie w zakresie immunologii skóry i modyfikacji procesów jej regeneracji. Wielką uwagę przykłada do stanu zdrowia i diety swoich klientów. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu pielęgnacji skóry osób obciążonych chorobami immunologicznymi- szczególnie takimi jak odmładzanie i terapia blizn.