Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?

ZAMKNIJ

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa ( z ang. needle mesotherapy) jest jednym z najbardziej znanych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na iniekcji kwasu hialuronowego oraz substancji aktywnych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy. Potrzeba szybkiej rewitalizacji skóry, szczególnie na twarzy, dekolcie i szyi, wzrasta wraz z wiekiem. Coraz częściej zauważamy, że nasza skóra traci młodzieńczą witalność, pod oczami pojawiają się obrzęki i zasinienia, cera szarzeje i wygląda na zmęczoną. Czynniki atmosferyczne, tryb życia i brak wystarczającej ilości snu mogą bardzo szybko pogłębić ten stan. Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów współczesnej kosmetologii. Zabieg poprawia kondycję skóry, nadaje świetlistość cerze i pomaga zlikwidować najbardziej widoczne objawy przemęczenia, spłyca powierzchowne zmarszczki. Utrzymuje skórę w dobrej kondycji przez wiele let, jeśli zabieg wykonywany jest systematycznie odpowiednio dobranym preparatem.

Nie jest to zabieg lunchowy, po którym możecie wrócić do pracy lub szykować się na imprezę. Mogą wystąpić: obrzęk, zaczerwienienie i siniaczki. Nie należy wykonywać zabiegów tuż przed ważnym wydarzeniem. Musimy mieć czas na regenerację.